You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Me, myself and I

Me, myself and I
Administrator
Administrator
Lilith Desideria neobična je 37-godišnja žena iz Berlina. Naime, ona tvrdi da su vampiri među nama, a ona je jedna od njih.

Ispovest nemačke “vampirice”: “Krv je kao droga, samo je mnogo jača” Vampirica-04

“Krv je kao droga, samo je mnogo jača. Ima ukus kao metal, a meni pomaže da se bolje osećam”, kaže Lilith. Dodaje kako je krv prvi put probala kad je imala 13 godina i da je tada još bila muškarac u gej vezi.

Ispovest nemačke “vampirice”: “Krv je kao droga, samo je mnogo jača” Vampirica02

“Moj dečko se povredio dok smo imali odnos i krv je došla u moja usta. Time se moj svet promenio jer su mi sva čula postala puno oštrija. Čula sam bolje, a svet sam počela da gledam kroz roze naočare”, zaključuje Lilith koja živi u Berlinu, a u svom stanu ima i oltar na kojem pali crne sveće.

Ispovest nemačke “vampirice”: “Krv je kao droga, samo je mnogo jača” Vampirica03

Njene prijateljice često puta joj pruže ruku pa ih ona poseče žiletom i otpije im malo krvi. Osim što je imala operaciju promene pola pa je tako postala žena, Lilith je imala i operaciju zuba gde su joj izoštreni očnjaci kako bi više ličila na vampire.

___________________

Krejziiiiii :s25:

http://paja95.tumblr.com

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum