You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lady GaGa gostuje u “Simpsonovima” Empty Lady GaGa gostuje u “Simpsonovima” Wed Aug 24, 2011 5:09 pm

Me, myself and I

Me, myself and I
Administrator
Administrator
Pevačica Lady GaGa nakon kratkog letovanja nastavlja s radom punom parom. Tako je potpisala ugovor za gostovanje u epizodnoj ulozi serije “The Simpsons”.

Lady GaGa gostuje u “Simpsonovima” Lady-GaGa-011

Iako animirana, GaGa će “glumiti”, tačnije, pozajmiti glas samoj sebi, a epizoda će se prikazati tek 2012. godine iako je svoj tekst snimila još u ponedeljak.

Lady GaGa gostuje u “Simpsonovima” Ladygaga02

“Ja stvaram muziku, ali ne pozajmljujem glasove likovima u crtaćima svaki dan, a njihovi likovi su tako uverljivi i iskreni i divlji i zabavni, morala sam samu sebe konstantno da podsećam na iskrenost humora”, izjavila je GaGa.

“Na to sam se stalno pokušavala fokusirati, a ne da lik bude previše odglumljen i da sam što iskrenija koliko to mogu biti s napisanim tekstom”, dodala je pevačica. Inače, epizoda koju je snimila zove se “Lisa Goes GaGa” a u njoj Lady GaGa dolazi u Springfield kako bi razveselila Lisu kroz moć govora i pesme, a sve završi tako što poljubi Marge. “Moja uloga je pomalo droljasta”, kaže GaGa i zaključuje: “Jabuka ne pada daleko od mog umetničkog drveta”.

http://paja95.tumblr.com

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum