You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Me, myself and I

Me, myself and I
Administrator
Administrator
Život Amy Winehouse biće prikazan i u mini televizijskim serijama, a već je počeo lov na glumice koje bi mogle da tumače prerano preminulu pevačicu.

Snima se serija o Amy Winehouse: ko će je glumiti? Amywinehouse01

“Problem je u tome što verovatno ne postoji ni jedna glumica s manje od 30 godina koja ne bi volela to da uradi”, rekao je jedan izvor blizak porodici. Produkcija će zato imati puno problema zbog previše izbora koji im se pružaju, javljaju britanski mediji.

U celom projektu jako je primamljiv i finansijski deo. Bilo šta vezano za Amy i njen život pleni puno pažnje i gotovo sigurno donosi veliku zaradu. “Produkcija se trudi da dobije novčanu podršku i onih kuća iz SAD-a koje su zainteresovane. A takvih ima, jer je zarada gotovo sigurna”, dodaje izvor. Jedan od problema prilikom izbora glumice biće i muzički talenat. Ko god bude glumio Amy, trebao bi da ima barem slične glasovne sposobnosti kao pevačica, a i sposobnost da odlično predoči tmurna i problematična psihička stanja u koje je Amy često upadala.

http://paja95.tumblr.com

^Prisoner of love^

^Prisoner of love^
Newbie
Newbie
ona je imala mnogo dobar glas, ali je sama sebe uništila, droga i alkohol, sve to..tugaa

i ne sviđa mi se što se snima film

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum